Osuszanie wilgoci technologicznej Gdańsk

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ w Gdańsku Gdyni

Nasza oferta obejmuje kompleksową i profesjonalną usługę usuwania wilgoci technologicznej (budowlanej) ze ścian i podłóg nieruchomości o różnych powierzchniach w Gdańsku, Gdyni i w całym województwie pomorskim. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybko położyć parkietu w domu, czy natychmiastowo oddać biura lub mieszkania do użytku, możemy szybko i skutecznie rozwiązać problem wilgoci budowlanej. Aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę, zawsze oferujemy pomoc w doborze parametrów urządzenia do osuszania oraz BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ.

Procesy technologiczne stosowane w budownictwie zwykle wymagają użycia wody jako kluczowego elementu. Dodatkowo, w trakcie budowy, konstrukcje narażone są na wpływ opadów atmosferycznych. Skutkiem tego jest gromadzenie wilgoci w ścianach, stropach, wylewkach i tynkach, co staje się problemem wydłużającym czas prowadzenia kolejnych prac.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do deweloperów, jak i klientów indywidualnych. Działania, jakie podejmujemy w zakresie osuszania wilgoci technologicznej, mają na celu przyspieszenie prac wykończeniowych oraz umożliwienie szybszego oddania budynku do użytku.

Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. W naszym kolejnym oddziale we Gdańsku oferujemy usługi osuszania wilgoci technologicznej oparte o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania wilgoci budowlanej znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

POKONAJ WILGOĆ BUDOWLANĄ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Wilgoć opóźnia proces zamieszkania, podnosi koszty energii, opóźnia remonty, a przede wszystkim szkodzi zdrowiu mieszkańców.

Gdańsk | Gdynia | SopotOsuszanie budowlane + szybka i darmowa ekspertyza

Wykonujemy profesjonalne zabiegi osuszania wilgoci budowlanej, które przyspieszają proces budowy, poprzez odprowadzenie wilgoci z materiałów budowlanych. Do tego celu wykorzystujemy wydajne i nowoczesne urządzenia w postaci osuszaczy przemysłowych wiodących producentów o doskonałych parametrach pracy. Dzięki połączeniu naszego zaplecza logistycznego z doświadczeniem, jesteśmy w stanie skutecznie osuszyć wilgoć technologiczną w nowo budowanych budynkach w optymalny sposób.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy wilgoć technologiczną i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie pomorskim (Gdynia, Sopot, Rumia, Pruszcz Gdański, Tczew, Elbląg, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Rumia, Wejherowo, Władysławowo…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Gdańsku.

SZYBKI KONTAKT

Pomorskie

Tomek  720-826-634

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

ul. Narcyzowa 67
80-690 Gdańsk

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.