Osuszanie wilgoci technologicznej Częstochowa

Osuszanie budowy Kraków

OSUSZANIE WILGOCI TECHNOLOGICZNEJ w Częstochowie i na Śląsku

Skutecznie i szybko likwidujemy wilgoć technologiczną (budowlaną) zarówno w niewielkich nowobudowanych domach jak i inwestycjach deweloperskich. Osuszamy ściany, tynki i wylewki nieruchomości o każdej powierzchni. Dzięki naszej usłudze szybciej położysz podłogi, pomalujesz ściany i bez zbędnej zwłoki oddasz do użytku dom, biura lub mieszkania. Zajmiemy się problemem wilgoci budowlanej.ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Są różne źródła wilgoci technologicznej, które przedłużają prace budowlane i opóźniają zamieszkanie w nowym budynku. Mogą to być tynki maszynowe, wylewki, a nawet wystawienie budynku na działanie opadów atmosferycznych np. z powodu problemu z dostępnością materiałów na dach. W efekcie w budynku pojawiają się ogromne ilości wilgoci, które opóźniają kolejne prace budowlane, a z powodu niskich temperatur i faktu, że wilgoć jest uwięziona w materiale, trudno się będzie jej pozbyć.

Dlatego oferujemy skuteczne osuszanie wilgoci technologicznej, osuszanie nowych domów i powierzchni komercyjnych w Częstochowie, województwie śląskim i sąsiednich miastach. Gwarantujemy, że nasze działania pozwolą przyspieszyć prace wykończeniowe i szybciej oddać budynek do użytku.

Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.
Technologia osuszania znajduje zastosowanie w nowo powstających budynkach mieszkalnych, biurowcach, magazynach, piwnicach, hotelach i restauracjach, bibliotekach i archiwach, pomieszczeniach użyteczności publicznej...

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

Częstochowa i ŚląskOsuszanie budowlane + szybka i darmowa ekspertyza

Oferujemy zabiegi osuszania wilgoci budowlanej przyspieszające budowę i umożliwiające wykonywanie kolejnych etapów. Oferujemy nowoczesne i wydajne urządzenia w postaci osuszaczy przemysłowych, wentylatorów i nagrzewnic wiodących producentów. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian i posadzek w nowo budowanych budynkach.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania.

Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Przywozimy, konfigurujemy i monitorujemy pracę osuszaczy w sposób ciągły.
Wspomagamy suszenie
Przy niskich temperaturach wspomagamy proces osuszania budów nagrzewnicami.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Super profesjonalna firma. Trzech wcześniejszych fachowców szukało bezskutecznie wycieku w podłodze spacerując po mieszkaniu po 2 – 3 godziny. Każdy orzekł że pozostaje tylko kucie na ślepo. Pan z firmy Osusz kierując się przede wszystkim ogromnym doświadczeniem wyciek znalazł w 10 minut. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i wnikliwej znajomości tematu.

Artem

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie śląskim (Katowice, Gliwice, Częstochowa, Zabrze, Sosnowiec, Bytom), a także w części województwa łódzkiego (Radomsko, Kamieńsk, Piotrków Trybunalski). Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Częstochowie.

SZYBKI KONTAKT

Śląsk | Łódzkie

Kuba 536-712-351

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Częstochowa
Małopolska 71U
42-218 Częstochowa

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.