HomeOsuszanie podposadzkowe

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE w Krakowie, Małopolsce, na Śląsku i Podkarpaciu

Bez względu na źródło pochodzenia wody, czy to z awarii instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, czy też w wyniku działania sił wyższych jak zalanie spowodowane intensywnymi opadami deszczu, powódź, podtopienie, wodę, która wdarła się do domu lub mieszkania należy niezwłocznie usunąć. ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Powszechnie uważa się, że wodę, która wdarła się do mieszkania, piwnicy, czy garażu wystarczy powierzchownie zebrać i temat zalania zostanie zamknięty. Niestety warstwy znajdujące się pod panelami, parkietem, ukryte głęboko przed naszym wzrokiem również należy poddać procesowi osuszania. Woda jako ciecz nie zatrzymuje się tylko na widocznych gołym okiem powierzchniach, ale wnika najmniejszą szczeliną w najgłębsze możliwe warstwy. Przeniknięcie przez wylewkę, folię, styropian w głąb oznacza tylko jedno – brak możliwości usunięcia wody poprzez odparowanie. Klienci, którym w przygotowanej w podłodze odkrywce pokazujemy stojącą wodę, są całkowicie zaskoczeni tym faktem. Woda, uwięziona pod posadzką, będzie latami pojawiać się pod postacią nieestetycznych, a zarazem groźnych dla zdrowia, wykwitów pleśni i grzybów na ścianach. Tylko przeprowadzenie profesjonalnych zabiegów osuszania podposadzkowego zapobiegnie nieprzyjemnym konsekwencjom pojawiającej się jako wykwity na ścianach i suficie wody.

Podejmując się osuszania podposadzkowego staramy się przeprowadzać nasze czynności tak, aby jego negatywne efekty ograniczyć do minimum. Jednakże należy pamiętać, że najważniejszy jest pozytywny efekt naszych działań, ale robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zminimalizować ilość niezbędnych do całego procesu miejsc przerwania ciągłości podłogi, czyli otworów.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

Kraków i MałopolskaOsuszanie podposadzkowe + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania podposadzkowego z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze technologiczne z powiększającym się doświadczeniem przeprowadzamy skuteczne osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.