Osuszanie podposadzkowe Wrocław

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE we Wrocławiu

Jeśli z powodu zalania doszło do przesiąknięcia wody przez kolejne warstwy podłogi, należy bezwględnie podjąć działania osuszające z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń do osuszania podposadzkowego. ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Dlaczego warto osuszać podposadzkowo? Jeśli znasz strukturę podłogi, czyli warstwowo ułożone: betonową płytę, styropian, folię, wylewkę oraz płytki, panele lub parkiet, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak woda może wsiąknąć pod te warstwy, zwłaszcza przez szczeliny dylatacyjne w pobliżu ścian. W przypadku awarii instalacji wodnej lub CO, woda rozlewa się w dolnych warstwach podłogi.

Oddawanie wilgoci z dolnych warstw posadzki odbywa się bardzo powoli, powoduje powstawanie wykwitów, a także uszkodzenia farby, listew przypodłogowych, płytek i tynków. Ten proces może trwać latami, a w przypadku wysokiej wilgotności, w pomieszczeniach mogą pojawić się niebezpieczne dla zdrowia grzyby i pleśnie.

Jedynym sposobem na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji zalania lub awarii jest usunięcie wilgoci z powietrza, ścian, oraz warstw wylewki poprzez osuszanie podposadzkowe. W osusz.pl podczas procesu osuszania podposadzkowego staramy się minimalizować ingerencję w istniejące wylewki, aby ułatwić przyszłe prace remontowe.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Trzeba mieć na uwadze, że w przypadku zalania podposadzkowego w nieruchomościach we Wrocławiu, istotne jest szybkie usunięcie wilgoci. Dzięki temu można uniknąć poważniejszych szkód w budynku i jego wyposażeniu, a także zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Wrocław | Wszystkie dzielnice!Osuszanie podposadzkowe + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Wykonujemy fachowe zabiegi osuszania podposadzkowego przy użyciu nowoczesnych urządzeń o wysokiej wydajności. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z naszym długoletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, zapewniamy skuteczne osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i całe mieszkania
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie dolnośląskim (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom.) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego we Wrocławiu.

SZYBKI KONTAKT

Dolnośląskie

Patryk 577-552-210

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Wrocław
Legnicka 45
54-230 Wrocław

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.