Osuszanie podposadzkowe Warszawa

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE w Warszawie | Targówek, Ochota, Praga, Mokotow, Muranów...

Niezależnie od przyczyny zalania nieruchomości jeśli doszło do przesiąknięcia wody przez kolejne warstwy podłogi, należy bezwględnie podjąć działania z profesjonalnymi urządzeniami do osuszania podposadzkowego. ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Dlaczego osuszać podposadzkowo? Jeśli wiesz jak zbudowane są warstwy podłogi (betonowa płyta, styropian, folia, wylewka, płytki lub panele lub parkiet) to na pewno potrafisz sobie wyobrazić jak w wyniku zalania, woda np .przez szczeliny dylatacyjne przy ścianie wpłynęła pod te wszystkie warstwy. W przypadku awarii np. nieszczelnego połączenia w instalacji wodnej lub CO, woda rozlewa się od razu w dolnych warstwach podłogi.

Samoczynne odparowanie wilgoci z dolnych warstw jest niemożliwe. Woda będzie latami wychodziła w postaci wykwitów, przy okazji odparzając farbę, listwy przypodłogowe a nawet płytki i tynki.  Jeśli wilgoci będzie dużo, to dodatkowo w pomieszczeniach pojawią się grzyby i pleśnie.

Tylko likwidacja przyczyn poprzez osuszanie podposadzkowe zapobiegnie nieprzyjemnym konsekwencjom i skutkom zalania lub awarii.

W osusz.pl  podejmując się osuszania podposadzkowego staramy się przeprowadzać nasze czynności tak, aby jego negatywne efekty ograniczyć do minimum.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu podposadzkowym nieruchomości w Warszawie ważne jest podjęcie działań zmierzających do szybkiego usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód w budynku i jego wyposażeniu, a także zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Warszawa | Wszystkie dzielnice!Osuszanie podposadzkowe + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania podposadzkowego z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze technologiczne z ogromnym doświadczeniem i unikalnym know how przeprowadzamy skuteczne osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie mazowieckim (Warszawa, Pruszków, Raszyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno). Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Warszawie.

SZYBKI KONTAKT

Mazowieckie

Mateusz 536-552-834

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Warszawa
Groteski 5
01-935 Warszawa

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.