Osuszanie podposadzkowe Poznań

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE w Poznaniu

Jeśli woda w wyniku awarii lub powodzi przeniknęła przez kolejne warstwy z których zbudowana jest z posadzka, należy podjąć natychmiastowe działania osuszające przy użyciu specjalistycznych urządzeń do osuszania podposadzkowego. Gwarantujemy ZAWSZE DARMOWĄ EKSPERTYZĘ, która pomoże ocenić sytuację i określić optymalne kroki osuszające.

Dlaczego warto zastosować osuszanie podposadzkowe? Jeśli masz wiedzę na temat struktury podłogi, czyli kolejno ułożonych warstw: betonowej płyty, styropianu, folii, wylewki oraz płytek, paneli lub parkietu, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak woda może przedostać się pod te warstwy, zwłaszcza przez szczeliny dylatacyjne w pobliżu ścian. W przypadku awarii instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, woda może rozlać się w dolnych warstwach podłogi.

Proces usuwania wilgoci z dolnych warstw posadzki przebiega bardzo powoli, co może skutkować powstawaniem wykwitów, uszkodzeniem farby, listew przypodłogowych, płytek i tynków. Ten stan może utrzymywać się przez lata, a w wilgotnych pomieszczeniach mogą pojawić się szkodliwe dla zdrowia grzyby i pleśnie.

Jedynym skutecznym sposobem uniknięcia nieprzyjemnych konsekwencji związanych z zalaniem lub awarią jest usunięcie wilgoci z powietrza, ścian i warstw wylewki poprzez osuszanie podposadzkowe. W osusz.pl, podczas procesu osuszania podposadzkowego, staramy się minimalizować ingerencję w istniejące wylewki, aby ułatwić przyszłe prace remontowe.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego Poznań opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

W sytuacji zalania podposadzkowego nieruchomości w Poznaniu, priorytetem jest natychmiastowe usunięcie wilgoci. Dzięki temu można uniknąć poważniejszych szkód w budynkach, a także zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni. Szybka reakcja i skuteczne osuszenie podposadzkowe pomieszczeń mogą istotnie ograniczyć skutki zalania.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Poznań | Województwo wielkopolskie!Osuszanie podposadzkowe + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Jesteśmy specjalistami z zakresu profesjonalnego osuszania podposadzkowego. W zleceniach wykorzystujemy nowoczesne urządzenia o wysokiej wydajności. Dzięki zaawansowanej technologii połączonej z naszym bogatym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, gwarantujemy skuteczne osuszanie podposadzkowe. Nasz zespół ekspertów dba o szybkie i efektywne usunięcie wilgoci, minimalizując ryzyko poważniejszych uszkodzeń nieruchomości.
Osuszamy posadzki i całe mieszkania
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bez zastrzeżeń 👍! Szybkość reakcji, wykonanie pomiarów i badań w celu lokalizacji wycieków -sprawne działanie kompetentnych fachowców! Dziękuję i polecam!

Iwona

Opinia Google

Profeska, Pan kulturalny, miły i skuteczny – wykrył nieszczelność w łazience i udzielił rad, co dalej. Fachowiec przez duże F!

M P

Opinia Google

W ekspresowym tempie pojawił się Pan Kamil, dokonał pomiarów i wstępnej analizy problemu, polecam!

Pio Pio

Opinia Google

Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do tematu. Pełna kultura i pomoc klientowi, nie tylko w znalezieniu przecieku ale porady co dalej z tym robić. Polecam!

Krzysztof

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie wielkopolskim( Poznań, Gniezno, Września, Swarzędz, Luboń, Tarnowo Podgórne, Świebodzin…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Poznaniu.

SZYBKI KONTAKT

Wielkopolskie

Kamil 720-826-638

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Poznań
ul. Gąsiorowskich 6
60-704 Poznań

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.