Osuszanie podposadzkowe Kielce

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE w Kielcach

W przypadku przesiąknięcia wody przez kolejne warstwy podłogi po zalaniu, konieczne jest niezwłoczne podjęcie działań osuszających przy użyciu specjalistycznych urządzeń do osuszania podposadzkowego. Zapewniamy ZAWSZE BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, która pomoże ocenić sytuację i określi optymalne działania osuszające.

Dlaczego warto zastosować osuszanie podposadzkowe? Jeśli masz wiedzę na temat struktury podłogi, czyli kolejno ułożonych warstw: betonowej płyty, styropianu, folii, wylewki oraz płytek, paneli lub parkietu, na pewno zdajesz sobie sprawę, jak woda może przedostać się pod te warstwy, zwłaszcza przez szczeliny dylatacyjne w pobliżu ścian. W przypadku awarii instalacji wodnej lub centralnego ogrzewania, woda może rozlać się w dolnych warstwach podłogi.

Proces usuwania wilgoci z dolnych warstw posadzki przebiega bardzo powoli, co może skutkować powstawaniem wykwitów, uszkodzeniem farby, listew przypodłogowych, płytek i tynków. Ten stan może utrzymywać się przez lata, a w wilgotnych pomieszczeniach mogą pojawić się szkodliwe dla zdrowia grzyby i pleśnie.

Jedynym skutecznym sposobem uniknięcia nieprzyjemnych konsekwencji związanych z zalaniem lub awarią jest usunięcie wilgoci z powietrza, ścian i warstw wylewki poprzez osuszanie podposadzkowe. W osusz.pl, podczas procesu osuszania podposadzkowego, staramy się minimalizować ingerencję w istniejące wylewki, aby ułatwić przyszłe prace remontowe.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że w przypadku zalania podposadzkowego nieruchomościach w Kielcach, kluczowym elementem jest szybkie usunięcie wilgoci. Dzięki temu można uniknąć poważniejszych uszkodzeń w budynku i jego wyposażeniu, a także zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni. Wczesna reakcja i skuteczne osuszenie pomieszczeń mogą znacząco ograniczyć skutki zalania i zapewnić dłuższą żywotność struktur budynku.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Kielce | Wszystkie dzielnice!Osuszanie podposadzkowe + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych zabiegach osuszania podposadzkowego, wykorzystując nowoczesne urządzenia o wysokiej wydajności. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z naszym długoletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, gwarantujemy skuteczne osuszanie podposadzkowe. Nasz zespół ekspertów dba o szybkie i efektywne usuwanie wilgoci, aby zminimalizować ryzyko poważniejszych szkód i zapewnić długotrwałą ochronę Twojej nieruchomości.
Osuszamy posadzki i całe mieszkania
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie świętokrzyskim (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Włoszczowa…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Kielcach.

SZYBKI KONTAKT

Świętokrzyskie

Mariusz 790-826-666

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław
Oddział Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.