Osuszanie podposadzkowe Gdańsk

Osuszanie podposadzkowe

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE w Gdańsku Gdyni Sopocie

Jeśli w wyniku zalania doszło do przesiąknięcia wody przez kolejne warstwy podłogi, lub doszło do rozszczelnienia instalacji w podłodze, należy bezwględnie podjąć działania osuszające z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń do osuszania podposadzkowego. ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Jeśli zastanawiasz się nad osuszaniem podposadzkowym w Gdańsku, warto poznać korzyści, jakie może przynieść. Struktura podłogi, składająca się z betonowej płyty, styropianu, folii, wylewki oraz płytek, paneli lub parkietu, stwarza warunki sprzyjające wsiąkaniu wody pod te warstwy. Szczególnie narażone na to są szczeliny dylatacyjne w pobliżu ścian. W przypadku awarii instalacji wodnej lub CO, woda może rozlewać się w dolnych warstwach podłogi.

Oddawanie wilgoci z dolnych warstw posadzki odbywa się bardzo powoli, co prowadzi do powstawania wykwitów, uszkodzeń farby, listew przypodłogowych, płytek i tynków. Ten proces może trwać latami, a wysoka wilgotność może sprzyjać rozwojowi niebezpiecznych dla zdrowia grzybów i pleśni.

Jedynym skutecznym sposobem na uniknięcie nieprzyjemnych konsekwencji zalania lub awarii jest usunięcie wilgoci z powietrza, ścian i warstw wylewki poprzez osuszanie podposadzkowe. Podczas procesu osuszania podposadzkowego firmy takie jak osusz.pl starają się minimalizować ingerencję w istniejące wylewki, co ułatwia przyszłe prace remontowe. Dzięki temu można skutecznie zapobiec szkodom spowodowanym przez wilgoć i zachować odpowiednią kondycję pomieszczeń.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania podposadzkowego opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie 24h/dobę nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Trzeba mieć na uwadze, że w przypadku zalania podposadzkowego w nieruchomościach we Gdańsku, istotne jest szybkie usunięcie wilgoci. Dzięki temu można uniknąć poważniejszych szkód w budynku i jego wyposażeniu, a także zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Gdańsk Gdynia Sopot | Wszystkie dzielnice!Osuszanie podposadzkowe + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Wykonujemy zabiegi osuszania podposadzkowego przy użyciu nowoczesnych urządzeń o wysokiej wydajności. Dzięki połączeniu zaawansowanej technologii z naszym długoletnim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą, zapewniamy skuteczne i szybkie osuszanie podposadzkowe.
Osuszamy posadzki i całe mieszkania
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta z Gdańska

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław z Pruszcza Gdańskiego

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek z Tczewa

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga z Elbląga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie pomorskim (Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Pruszcz Gdański, Tczew, Elbląg, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Rumia, Wejherowo, Władysławowo…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Gdańsku.

SZYBKI KONTAKT

Pomorskie

Tomek 720-826-634

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Gdańsk
ul Narcyzowa 67
80-690 Gdańsk

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.