Zanim zaczniesz osuszanie budynków po zalaniu, musisz znać budowę różnych warstw podłogi. To dlatego, że po zalaniu największym zagrożeniem nie są kałuże na posadzce, ale woda, która dostała się do głębszych warstw podłogi. Jak wygląda typowa podłoga? Na płycie żelbetowej układa się styropian, a na nim kolejno folię, wylewkę i warstwę użytkową – panele lub płytki. Podczas zalania nieruchomości woda często wnika przez krawędzie ścian i szczeliny dylatacyjne do niżej ułożonych warstw.
UWAGA: Nieosuszenie po zalaniu dolnych warstw posadzki może prowadzić do uszkodzenia materiałów budowlanych, wilgoci na ścianach i odpadania tynku oraz powstawania pleśni, grzybów i nieprzyjemnego zapachu z czasem trudnego do usunięcia.
* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).
Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie dolnośląskim (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom.) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego we Wrocławiu.
Jakie usługi świadczymy we Wrocławiu?
Dolnoślaskie
Patryk 577-552-210
Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!
Wrocław