Osuszanie mieszkań i budynków Wrocław

Osuszanie mieszkań po zalaniach

OSUSZANIE mieszkań we Wrocławiu

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej może przytrafić się zarówno w starych mieszkaniach, jak i w nowo budowanych apartamentach. Powodami mogą być nierzetelni wykonawcy/hydraulicy, intensywne opady deszczu lub zużycie materiału. W przypadku zalania mieszkania kluczowe jest minimalizowanie szkód poprzez szybką i skuteczną akcję usuwania wilgoci. Zadzwoń, wykonamy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ.

Zalanie mieszkania lub budynku stanowi ogromny problem dla mieszkańców i sąsiadów. Woda jest w stanie spowodować wiele szkód, często niewidocznych na pierwszy rzut oka, gdyż wnika ona w głębsze warstwy posadzek. Wraz z upływem czasu pojawiają się skutki działania wilgoci, takie jak puchnięcie tynku i farby na ścianach oraz pojawienie się niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów w miejscach o słabej wentylacji (np. za meblami). W przypadku zalania mieszkań we Wrocławiu konieczne jest szybkie i skuteczne działanie w celu zminimalizowania skutków wycieku lub awarii i zapobieżenia rozwojowi pleśni i grzybów.

Posiadamy profesjonalne urządzenia z najwyższej światowej półki, dzięki którym skutecznie osuszamy mieszkania i budynki o powierzchni tysięcy metrów kwadratowych. Potrafimy efektywnie osuszać zarówno mokre i wilgotne ściany, jak i warstwy posadzek.  Zalał Cię sąsiad i na Twoim suficie powstała mokra plama? W takiej sytuacji również pomożemy.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu mieszkania lub całej nieruchomości należy podjąć szybkie działania zmierzające do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, minimalizuje koszty remontu i zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Wrocław i województwo DolnośląskieOsuszanie mieszkań po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy zabiegi osuszania mieszkań po zalaniu w oparciu o profesjonalny park maszynowy z osuszaczami o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem, przeprowadzamy skuteczne osuszanie mieszkań i budynków, w tym ścian oraz osuszanie podposadzkowe. Działamy na terenie Wrocławia i okolic: Legnica, Wałbrzych, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom....
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie dolnośląskim (Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Trzebnica, Oleśnica, Strzegom.) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego we Wrocławiu.

SZYBKI KONTAKT

Dolnośląskie

Patryk 577-552-210

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Wrocław

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków
ul. T. Romanowicza 6
30-702 Kraków
Oddział Częstochowa
ul. Małopolska 71U
42-218 Częstochowa
Oddział Warszawa
ul. Groteski 5
01-935 Warszawa
Oddział Wrocław
ul. Legnicka 45
54-230 Wrocław

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.