Osuszanie mieszkań i budynków Warszawa

Osuszanie mieszkań po zalaniach

OSUSZANIE mieszkań w Warszawie

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej może się zdarzyć każdemu. Podobnie jak nierzetelny wykonawca i hydraulik lub intensywne opady deszczu. Są dziesiątki powodów zalania mieszkania, ale minimalizować straty liczą się szybkie i sprawne działania osuszające. Zadzwoń, zrobimy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ.

Kiedy dochodzi do zalania mieszkania lub całego budynku, to taka awaria staje się ogromnym problemem dla mieszkańców i sąsiadów. Woda potrafi spowodować ogromne szkody, których na pierwszy rzut oka może nie być widać, ponieważ woda wsiąka w niższe warstwy posadzki. Wraz z upływem czasu pojawiają się efekty oddziaływania cieczy, w postaci puchnącego tynku i farby na ścianie, a w miejscach z gorszą wentylacją ( np. za meblami) pojawiają się niebezpieczne dla zdrowia grzyby i pleśnie. To dlatego w przypadku zalanych mieszkań w Warszawie trzeba działać szybko i skutecznie. Podjęcie szybkich działań, pozwala zmniejszyć skutki wycieku lub awarii i nie doprowadzić do rozwoju grzybów i pleśni.

Osuszamy mieszkania po zalaniu profesjonalnymi urządzeniami z najwyższej światowej półki, a nasze zaplecze pozwala nam osuszać budynki o powierzchni tysięcy metrów kwadratowych . Osuszamy skutecznie zarówno mokre i wilgotne ściany, jak i  warstwy posadzki. Zalał Cię sąsiad i na Twoim suficie powstała mokra plama? W takiej sytuacji również pomożemy.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu mieszkania lub całej nieruchomości należy podjąć szybkie działania zmierzające do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, minimalizuje koszty remontu i zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Warszawa i województwo MazowieckieOsuszanie mieszkań po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy profesjonalne zabiegi osuszania mieszkań po zalaniu z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem, przeprowadzamy skuteczne osuszanie ścian, a przede wszystkim osuszanie podposadzkowe. Działamy na terenie Warszawy i okolic: Ochota, Praga, Mokotów, Ursynów, Wilanów, Ursus, Wawer, Wesoła, Targówek, Białołeka, Bielany, Bemowo, Wola....
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach, ścianach, a nawet sufitach.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie mazowieckim (Warszawa, Pruszków, Raszyn, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno). Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Warszawie.

SZYBKI KONTAKT

Mazowieckie

Mateusz 536-552-834

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Warszawa
Groteski 5
01-935 Warszawa

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.