Osuszanie mieszkań i budynków Poznań

Osuszanie mieszkań po zalaniach

Osuszanie domów PoznańOSUSZANIE mieszkań Poznań

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej i zalanie mieszkania to problem, który może wystąpić zarówno w starszych, jak i nowo wybudowanych apartamentach. Przyczyny mogą być różnorodne – od nieuczciwych wykonawców/hydraulików po intensywne opady deszczu czy zużycie materiału. W takiej sytuacji kluczowe jest natychmiastowe i skuteczne działanie w celu minimalizacji szkód spowodowanych wilgocią. Skontaktuj się z nami, przeprowadzimy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ, aby pomóc w rozwiązaniu problemu.

Zalanie mieszkania lub budynku to poważny problem zarówno dla mieszkańców, jak i sąsiadów. Woda może spowodować liczne szkody, często niezauważalne na pierwszy rzut oka, ponieważ wnika głęboko w posadzki. Konsekwencje wilgoci ujawniają się stopniowo, takie jak puchnięcie tynku i farby na ścianach oraz pojawianie się pleśni i grzybów w miejscach o słabej wentylacji (np. za meblami).

W przypadku zalania mieszkania w Poznaniu konieczne jest szybkie i skuteczne działanie, aby zminimalizować skutki wycieku lub awarii oraz zapobiec rozwojowi pleśni i grzybów.

Nasza firma dysponuje profesjonalnymi urządzeniami najwyższej klasy światowej, umożliwiającymi efektywne osuszanie mieszkań i budynków w Poznaniu  o powierzchni tysięcy metrów kwadratowych. Potrafimy skutecznie osuszać zarówno mokre i wilgotne ściany, jak i warstwy posadzek. Jeśli Twój sąsiad spowodował zalanie, a na Twoim suficie pojawiła się wilgotna plama, również możemy Ci pomóc w tej sytuacji.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma osuszająca ściany z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Pamiętaj! W przypadku zalania mieszkania lub całej nieruchomości, natychmiastowe działania w celu usunięcia wilgoci są kluczowe. Dzięki temu można uniknąć powstawania poważniejszych szkód, zminimalizować koszty remontu oraz skutecznie zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Poznań i województwo WielkopolskieOsuszanie mieszkań po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy zabiegi osuszania mieszkań po zalaniu w oparciu o profesjonalny park osuszaczy o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem, przeprowadzamy skuteczne osuszanie budynków Poznan i całych mieszkań, w tym osuszanie ścian, osuszanie murów oraz osuszanie podłóg i wylewek. Działamy na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego: Gniezno, Września, Swarzędz, Luboń, Tarnowo Podgórne, Świebodzin.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach. Przeprowadzamy osuszanie ścian, sufitów a nawet osuszanie wylewki. Wykonamy osuszanie mieszkań Poznań.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bez zastrzeżeń 👍! Szybkość reakcji, wykonanie pomiarów i badań w celu lokalizacji wycieków -sprawne działanie kompetentnych fachowców! Dziękuję i polecam!

Iwona

Opinia Google

Profeska, Pan kulturalny, miły i skuteczny – wykrył nieszczelność w łazience i udzielił rad, co dalej. Fachowiec przez duże F!

M P

Opinia Google

W ekspresowym tempie pojawił się Pan Kamil, dokonał pomiarów i wstępnej analizy problemu, polecam!

Pio Pio

Opinia Google

Jestem bardzo zadowolony z usług. Profesjonalne podejście do tematu. Pełna kultura i pomoc klientowi, nie tylko w znalezieniu przecieku ale porady co dalej z tym robić. Polecam!

Krzysztof

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie wielkopolskim( Poznań, Gniezno, Września, Swarzędz, Luboń, Tarnowo Podgórne, Świebodzin…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Poznaniu.

SZYBKI KONTAKT

Wielkopolskie

Kamil 720-826-638

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Poznań
ul. Wiesiołkowa 30
61-680 Poznań

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.