Osuszanie mieszkań i budynków Kielce

Osuszanie mieszkań po zalaniach

Osuszanie domów KielceOSUSZANIE mieszkań Kielce

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej i zalanie mieszkania może wystąpić zarówno w starszych, jak i w nowo budowanych apartamentach. Przyczynami mogą być nierzetelni wykonawcy/hydraulicy, intensywne opady deszczu lub zużycie materiału. W sytuacji zalania mieszkania kluczowym jest zminimalizowanie szkód poprzez szybką i skuteczną akcję usuwania wilgoci. Skontaktuj się z nami, przeprowadzimy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ.

Zalanie mieszkania lub budynku jest poważnym problemem zarówno dla mieszkańców, jak i sąsiadów. Woda może wyrządzić wiele szkód, często niewidocznych na pierwszy rzut oka, ponieważ wnika w głębsze warstwy posadzek. Skutki działania wilgoci pojawiają się stopniowo, takie jak puchnięcie tynku i farby na ścianach oraz pojawienie się niebezpiecznych dla zdrowia pleśni i grzybów w miejscach o słabej wentylacji (np. za meblami).

W przypadku zalania mieszkania w Kielcach ważne jest, aby działać szybko i skutecznie w celu zminimalizowania skutków wycieku lub awarii oraz zapobiec rozwojowi pleśni i grzybów.

Nasza firma dysponuje profesjonalnymi urządzeniami najwyższej światowej klasy, które umożliwiają skuteczne osuszanie mieszkań i budynków o powierzchni tysięcy metrów kwadratowych. Potrafimy efektywnie osuszać zarówno mokre i wilgotne ściany, jak i warstwy posadzek. Jeśli zalał Cię sąsiad, a na Twoim suficie pojawiła się mokra plama, również możemy Ci pomóc w tej sytuacji.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma osuszająca ściany z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

Osuszamy mieszkania, domy oraz inne budynki na terenie miast takich jak: Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Opatów, Staszów, Chęciny, Kazimierza Wielka, Mielec, Połaniec, Włoszczowa. Nie ma twojego miasta na liście? Obsługujemy całe województwo, więc zadzwoń i zapytaj o dostępność naszych usług!

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Pamiętaj! W przypadku zalania mieszkania lub całej nieruchomości, natychmiastowe działania w celu usunięcia wilgoci są kluczowe. Dzięki temu można uniknąć powstawania poważniejszych szkód, zminimalizować koszty remontu oraz skutecznie zapobiec rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Kielce i województwo ŚwiętokrzyskieOsuszanie mieszkań po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy zabiegi osuszania mieszkań po zalaniu w oparciu o profesjonalny park osuszaczy o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem, przeprowadzamy skuteczne osuszanie budynków Kielce i całych mieszkań, w tym osuszanie ścian, osuszanie murów oraz osuszanie podposadzkowe. Działamy na terenie Kielc i województwa świętokrzyskiego: Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Włoszczowa.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach. Przeprowadzamy osuszanie ścian, sufitów a nawet osuszanie wylewki. Wykonamy osuszanie mieszkań Kielce.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie świętokrzyskim (Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Włoszczowa…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Kielcach.

SZYBKI KONTAKT

Świętokrzyskie

Mariusz 790-826-666

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Kielce
ul. 1 Maja 93
25-614 Kielce

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.