Osuszanie mieszkań i budynków Gdańsk

Osuszanie mieszkań po zalaniach

Osuszanie domów GdańskOSUSZANIE mieszkań Gdańsk Gdynia Sopot

Awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej może wystąpić zarówno w starszych mieszkaniach, jak i w nowo budowanych apartamentach. Przyczynami mogą być niewiarygodni wykonawcy/hydraulicy, obfite opady deszczu lub naturalne zużycie materiału. W przypadku zalania mieszkania kluczowe jest minimalizowanie szkód poprzez szybką i skuteczną akcję usuwania wilgoci. Zadzwoń, wykonamy BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ.

Zalanie mieszkania lub budynku w Gdańsku to poważny problem dla mieszkańców i okolicznych sąsiadów. Skutki wody mogą być niezauważalne na pierwszy rzut oka, gdyż często wnika ona głęboko w struktury posadzek. Z biegiem czasu wilgoć może powodować pęcznienie tynku i farby na ścianach, a także sprzyjać rozwojowi pleśni i grzybów w słabo wentylowanych obszarach, na przykład za meblami.

W przypadku zalania mieszkania w Gdańsku, konieczna jest szybka i skuteczna reakcja, aby zminimalizować szkody oraz zapobiec rozwojowi pleśni i grzybów. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi osuszania mieszkań i budynków w Gdańsku, wykorzystując najnowocześniejsze urządzenia światowej klasy. Dzięki nim skutecznie usuwamy wilgoć z powierzchni o nawet tysiącach metrów kwadratowych. Bez względu na to, czy dotyczy to mokrych ścian, wilgotnych posadzek czy plam na suficie spowodowanych zalaniem przez sąsiada, możemy zapewnić skuteczne osuszenie i przywrócenie suchego i bezpiecznego środowiska.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma osuszająca ściany z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu mieszkania lub całej nieruchomości należy podjąć szybkie działania zmierzające do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, minimalizuje koszty remontu i zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów, nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Gdańsk Gdynia i województwo pomorskieOsuszanie mieszkań po zalaniu + szybka, trafna i darmowa ekspertyza

Przeprowadzamy zabiegi osuszania mieszkań po zalaniu w oparciu o profesjonalny park maszynowy z osuszaczami o wysokich parametrach pracy. Łącząc nasze zaplecze logistyczne z doświadczeniem, przeprowadzamy skuteczne osuszanie budynków Gdańsk i całych mieszkań, w tym osuszanie ścian, osuszanie murów oraz osuszanie podposadzkowe. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni i okolic: Pruszcz Gdański, Tczew, Elbląg, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Rumia, Wejherowo, Władysławowo…
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne na podłogach. Przeprowadzamy osuszanie ścian, sufitów a nawet osuszanie wylewki. Wykonamy osuszanie mieszkań w Gdańsku Gdyni i Sopocie.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał zawsze pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Bardzo profesjonalne podejście. Mieliśmy w domu zaciek- wyciek został sprawnie zlokalizowany, doradzono nam jak go usunąć . Bez próbowania naciągania na jakieś niepotrzebne koszty. Wszystko na czas. Bardzo fair podejście do zapłaty. Polecam bardzo

Marta

Opinia Google

Gdy okazało się, że udało się osuszyć mieszkanie szybciej niż się spodziewałem, otrzymałem zwrot pieniędzy za niewykorzystany czas wynajmu. Klasa. No i dzięki za skuteczne porady i pozostawienie pojemników na wodę, dodatkowego przedłużacza – nawet o nich nie pomyślałem.

Przemysław

Opinia Google

Firma Osusz.pl dokonała w moim przypadku lokalizacji usterki, która spowodowała zalanie mieszkania. Kilku innych specjalistów nie było w stanie tego zrobić. Rozkuli podłogę i precyzyjnie odsłonili miejsce usterki nie niszcząc ani jednej płytki więcej niż było to konieczne. Bardzo dokładnie ocenili skalę zalania i obszar, który trzeba osuszyć. Osuszyli mokre ściany i podłogi minimalizując uszkodzenia płytek i paneli. Panowie świetnie znają się na swojej robocie i są bardzo profesjonalni. Z ręką na sercu 10/10 🙂

Marek

Opinia Google

W 100 % polecam usługi tej firmy. W firmie pracują przemili Panowie którzy w pełni profesjonalnie i kompleksowo zajęli się lokalizacją wycieku i osuszaniem mieszkania, zawsze byli punktualni oraz rozwiewali każdą moją wątpliwość dot. wszystkich działań. Dodatkowo firma przygotowała bardzo szczegółową dokumentację z całego procesu co pozwoliło w pełni pokryć koszty osuszania przez ubezpieczyciela. Polecam !

Olga

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie dolnośląskim (Pruszcz Gdański, Tczew, Elbląg, Starogard Gdański, Kościerzyna, Lębork, Rumia, Wejherowo, Władysławowo…) Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Gdańsku.

SZYBKI KONTAKT

Pomorskie

Tomek 720 826 634

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

ul. Narcyzowa 67
80-690 Gdańsk

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.