HomeOsuszanie budynków Tarnów

Wykrywanie pękniętej rury Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Tarnowie i okolicach

Powódź, zalanie przez sąsiada, a może awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej? Nieważne, co spowodowało zalanie Twojej nieruchomości! Zajmiemy się problemem szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Bez względu na źródło pochodzenia wody – zalanie przez sąsiada, powódź, podtopienie, intensywne opady deszczu, a nawet wilgoć po pracach budowlanych – należy pamiętać, że nadmierną ilość wody, bez zbędnej zwłoki, koniecznie trzeba usunąć, a zawilgocone ściany, wylewki, warstwy ukryte pod posadzką prawidłowo i skutecznie osuszyć.
Woda i wilgoć pozostawiona pod wylewką lub w ścianach z czasem zacznie pojawiać się w formie wykwitów pleśni na ścianach, nawet w odległych częściach nieruchomości. Wysoka wilgotność oraz nieodpowiednia cyrkulacja powietrza we wnętrzu, lub jej brak, dodatkowo sprzyjają powstawaniu niebezpiecznych, zwłaszcza dla dzieci oraz osób starszych, zarodników grzybów i pleśni. W sytuacji zalania warto pamiętać, że im szybciej podejmiemy działania mające na celu usunięcie wody i osuszenie ścian i podłogi, tym nasze straty będą mniejsze.

W przypadku wilgoci technologicznej osuszenie ścian i wylewek sprawi, że szybciej będziesz mógł kontynuować prace budowlane i wykończeniowe, a ułożonym drewnianym podłogom nie grozi wypaczenie, a farbie na ścianie łuszczenie.

Zawilgocona piwnica lub garaż? Z tym również możemy pomóc. Przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach nie jest niczym dobrym, a wilgoć ma również destrukcyjny wpływ na materiały takie jak tynki, czy gładzie.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z ponad 10 letnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz 3 zespoły profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc.

Tarnów i okoliceOsuszanie budynków po zalaniu i podtopieniu

Bogate doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze technologiczne pozwala nam pomagać w tym trudnym dla naszych klientów momencie. Przeprowadzimy dla Ciebie cały proces osuszania, a ewentualne zniszczenia ograniczymy do minimum, zwłaszcza w przypadku osuszania podposadzkowego.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Centrum Targowe Chemobudowa
Pawilon wystawowy B
ul. S. Klimeckiego 14
30-705 Kraków

Osuszanie Kraków

Zajmujemy się profesjonalnym wykrywaniem wycieków i osuszaniem budynków w Krakowie. Wynajmujemy osuszacze, nagrzewnice i wentylatory w konkurencyjnych cenach.

Bezpłatna ekspertyza i wycenaPogotowie zalania 24h

Firma Osusz spółka z o.o. spółka komandytowa uczestniczy w projekcie realizowanym przez Województwo Małopolskie – Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości „Małopolska Tarcza Antykryzysowa – pakiet przedsiębiorczość”, którego celem jest udzielenie wsparcia poszkodowanym przez COVID-19 przedsiębiorcom z sektora MŚP z województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Firma otrzymała grant w wysokości: 18 000 PLN.

https://osusz.pl/wp-content/uploads/2021/01/dofinansowaniei.jpg

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.