Osuszanie budynków Tarnów

Wykrywanie pękniętej rury Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Tarnowie i okolicach

Powódź, zalanie przez sąsiada, a może awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej? Nieważne, co spowodowało zalanie Twojej nieruchomości! Zajmiemy się problemem szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Bez względu na źródło pochodzenia wody – zalanie przez sąsiada, powódź, podtopienie, intensywne opady deszczu, a nawet wilgoć po pracach budowlanych – należy pamiętać, że nadmierną ilość wody, bez zbędnej zwłoki, koniecznie trzeba usunąć, a zawilgocone ściany, wylewki, warstwy ukryte pod posadzką prawidłowo i skutecznie osuszyć.
Woda i wilgoć pozostawiona pod wylewką lub w ścianach z czasem zacznie pojawiać się w formie wykwitów pleśni na ścianach, nawet w odległych częściach nieruchomości. Wysoka wilgotność oraz nieodpowiednia cyrkulacja powietrza we wnętrzu, lub jej brak, dodatkowo sprzyjają powstawaniu niebezpiecznych, zwłaszcza dla dzieci oraz osób starszych, zarodników grzybów i pleśni. W sytuacji zalania warto pamiętać, że im szybciej podejmiemy działania mające na celu usunięcie wody i osuszenie ścian i podłogi, tym nasze straty będą mniejsze.

W przypadku wilgoci technologicznej osuszenie ścian i wylewek sprawi, że szybciej będziesz mógł kontynuować prace budowlane i wykończeniowe, a ułożonym drewnianym podłogom nie grozi wypaczenie, a farbie na ścianie łuszczenie.

Zawilgocona piwnica lub garaż? Z tym również możemy pomóc. Przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach nie jest niczym dobrym, a wilgoć ma również destrukcyjny wpływ na materiały takie jak tynki, czy gładzie.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Tarnów i okoliceOsuszanie budynków po zalaniu i podtopieniu

Bogate doświadczenie oraz profesjonalne zaplecze technologiczne pozwala nam pomagać w tym trudnym dla naszych klientów momencie. Przeprowadzimy dla Ciebie cały proces osuszania, a ewentualne zniszczenia ograniczymy do minimum, zwłaszcza w przypadku osuszania podposadzkowego.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miejscowościach (Kraków, Wieliczka, Zabierzów, Rzeszów, Tarnów, Zakopane) w województwach: małopolskim i podkarpackim. Działania prowadzimy z oddziału zlokalizowanego w Krakowie.

SZYBKI KONTAKT

Małopolska | Podkarpacie

Bartek 577-552-298

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

KRAKÓW
ul. Tadeusza Romanowicza 6
30-702 Kraków

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.