Osuszanie budynków Katowice

Wykrywanie pękniętej rury Kraków

OSUSZANIE PO ZALANIU w Katowicach i na Śląsku

Zalanie przez sąsiada, awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej, a może intensywne opady deszczu? Dla nas najważniejsze jest przywrócenie odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniach! Zajmiemy się zalaniem szybko i skutecznie! ZAWSZE BEZPŁATNA EKSPERTYZA

Zawilgocona piwnica lub garaż? Zalane mieszkanie? Woda po ulewnych deszczach w parkingu podziemnym? Skutecznie, szybko i czysto osuszymy każdą nieruchomość w aglomeracji śląskiej ze szczególnym uwzględnieniem osuszania w Katowicach. Oferujemy bezpłatną ekspertyzę, precyzyjne lokalizowanie ukrytych wycieków, a prace rozliczamy bezgotówkowo z ubezpieczycielami.

Pamiętaj! Woda i wilgoć pozostawiona pod wylewką lub w ścianach z czasem zacznie pojawiać się w formie wykwitów pleśni. Wysoka wilgotność sprzyjają powstawaniu niebezpiecznych, zwłaszcza dla dzieci oraz osób starszych, zarodników grzybów i pleśni. W sytuacji zalania warto pamiętać, że im szybciej podejmiemy działania mające na celu usunięcie wody i osuszenie ścian i podłogi, tym nasze straty będą mniejsze.

Osuszamy po zalaniu mieszkania, domy, budynki, piwnice, garaże, sklepy oraz lokale biurowe. Zajmujemy się osuszaniem wilgoci ze ścian, podłóg, wylewek oraz stropów. Wyciągamy wilgoć technologiczną oraz wynajmujemy osuszacze.

Usługę osuszania po zalaniu realizujemy w miastach tj.: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Chorzów, Tarnowskie Góry, Tychy, Bytom, Piekary Śląskie, Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska.

Do każdej usługi, którą wykonujemy przygotowujemy pełną dokumentację dla ubezpieczyciela. Wystawiamy faktury VAT. Bezgotówkowo rozliczamy nasze usługi bezpośrednio z ubezpieczycielem.
Osusz.pl to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży. Usługi osuszania po zalaniu opieramy o bogate zaplecze specjalistycznych urządzeń oraz profesjonalistów gotowych przyjąć zlecenie nawet w soboty i dni świąteczne.

DZIAŁAJ SZYBKO!Czas ma znaczenie!
Dzwoń 24h/dobę

Należy pamiętać, że przy zalaniu nieruchomości bardzo ważne jest podjęcie szybkich działań zmierzających do usunięcia wilgoci. Pomaga to w uniknięciu powstania większych szkód, rozwoju grzybów i pleśni.

PEŁNE WSPARCIEBEZGOTÓWKOWE ROZLICZENIA
z ubezpieczycielem*

Działania, które podejmujemy dla naszych klientów nie ograniczają się do osuszania ich mieszkań i nieruchomości. Staramy się być obecni na wszystkich etapach usuwania szkody, łącznie z wspieraniem poszkodowanych właścicieli w kontaktach z ubezpieczycielami, tworzeniem wymaganej dokumentacji, na rozliczeniach bezgotówkowych kończąc. *W przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

* Ceny podane w zakładce „Wynajem osuszaczy” nie stanowią oferty w rozumieniu kc i obowiązują jedynie w przypadku prostego wynajęcia sprzętu osuszającego przez Klienta na jego ryzyko, bez nadzoru Wypożyczającego w trakcie wypożyczenia, bez prowadzenia przez Wynajmującego dokumentacji z procesu osuszania, bez dokonywania pomiarów i serwisowania oraz bez gwarancji osiągnięcia poprawy stopnia zawilgocenia. Czynności obejmujące pełny serwis wymagają indywidualnej wyceny usługi w konkretnym przypadku zalania. Warunki obowiązują w przypadku rozliczenia całej szkody (lokalizacja+osuszanie).

Katowice i okoliceOsuszanie budynków po zalaniu i podtopieniu

Mamy ogromne doświadczenie w osuszanie nieruchomości i lokalizowaniu wycieków. Bazujemy na profesjonalnym zapleczu technologicznym, które umożliwia nam precyzyjne i skuteczne działania w krótkim czasie. Osuszamy zarówno duże przestrzenie, jak parkingi podziemne, hale, a nawet całe biurowce, jak i mniejsze nieruchomości w postaci mieszkań, domów i apartamentów. Przeprowadzimy dla Ciebie cały proces osuszania, weźmiemy na siebie rozliczenia z ubezpieczycielem, tak abyś nie tracił czasu na formalności związane z procesem osuszania podposadzkowego.
Osuszamy posadzki i nieruchomości
Skutecznie osuszamy warstwy izolacyjne pod podłogami, ściany, podłogi, a nawet sufity.
Działamy kompleksowo
W trakcie naszych działań dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, aby inwestor miał pełen obraz sytuacji.
Lokalizujemy wycieki
Precyzyjnie lokalizujemy wycieki, robimy pomiary wilgoci.
Profesjonalne osuszacze
Osuszamy sprzętem wysokiej klasy.

Osuszanie mieszkań po zalaniu w Katowicach i na Śląsku

Zalanie to zdarzenie, które może zdarzyć się w każdym dowolnym momencie. Bez względu na źródło pochodzenia wody - zalanie przez sąsiada, awarię instalacji wodnej lub kanalizacyjnej, pęknięcie rurki zasilającej pralkę - konieczne jest pozbycie się wilgoci zalegającej w ścianach lub w podłodze. W zależności od ilości wody, która wyciekła, konieczne może być wykonanie osuszania podposadzkowego lub osuszenie ścian z wilgoci z użyciem osuszaczy, wentylatorów oraz promienników. Wybór metody osuszania uzależniony jest od zaistniałej sytuacji, a osuszacze, ich moc oraz ilość, zostaje dopasowana do zapotrzebowania po dokonaniu szczegółowych oględzin.

Jak wygląda proces osuszania po zalaniu?

Widzisz oznaki zalania?
Jeśli widzisz oznaki zalania, po pierwsze zabezpiecz mienie i , jeśli to możliwe, zamknij dopływ wody. Jeśli pochodzenie wody jest nieznane, to spokojnie, zajmujemy się również lokalizacją wycieków.
Skontaktuj się z nami!
Czas na dobrą firmę osuszającą, która przeprowadzi Cię przez cały proces osuszania. Posiadasz ubezpieczenie od skutków zalania? Cały proces osuszania rozliczymy za Ciebie z ubezpieczycielem.
Osuszanie mieszkania
Zaczynamy od oceny sytuacji i określenia potrzebnego sprzętu (osuszaczy, wentylatorów, promienników), dokonujemy pomiarów wilgotności i ustalamy harmonogram pracy. Następne rozstawiamy sprzęt i pozwalamy mu działać.
Ile trwa osuszanie mieszkania?
To zależy! Przede wszystkim od wielkości zalania, ale możesz być pewien, że cały czas czuwamy nad jego przebiegiem. Nasz sprzęt będzie działał tak długo, aż pomieszczenia będą suche i bezpieczne do zamieszkania.
Bezgotówkowe rozliczenie
Jeśli jesteś posiadaczem polisy ubezpieczeniowej, to musisz wiedzieć, że cały proces osuszania możemy bezgotówkowo rozliczyć z Twoim ubezpieczycielem. Bierzemy na siebie całą papierologię, a Ty możesz odetchnąć z ulgą.
Zostaw opinię na temat naszej pracy!
Jeśli jesteś zadowolony z usługi, to będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią, wystawisz nam 5* opinię w Google i zostawisz kilka słów od siebie.

Osuszanie podposadzkowe w Katowicach

Osuszanie podposadzkowe jest konieczne, jeśli w wyniku zalania pod posadzkę dostała się woda. Bez względu na jej ilość należy ją usunąć. Aby pozbyć się wilgoci z wnętrza i nie dopuścić do rozwoju grzyba i pleśni pod podłogą lub na ścianach potrzebne będzie osuszanie podposadzkowe, które wyciągnie stojącą wodę spod podłogi. Proces osuszania warstw izolacyjnych w Osusz.pl to kompleksowa pomoc po zalaniu dla właścicieli domów, mieszkań oraz lokali i budynków komercyjnych. osuszaniu poddajemy indywidualne mieszkania, jak i całe budynki. Posiadany przez nas sprzęt umożliwia nam przeprowadzenie osuszania wielu m2 w jednym czasie.

Jak wygląda osuszanie podposadzkowe?

Ekspertyza i konsultacja
Wiesz, że doszło do wycieku wody? Zleć nam usługę, a my wykonamy dla Ciebie ekspertyzę i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące osuszania podposadzkowego.
Instalacja sprzętu osuszającego
Zaczynamy od wykonania otworów w posadzce, aby ocenić ilość wody i dobrać sprzęt do konkretnej sytuacji. Dokonujemy pomiarów wilgotności i ustalamy wszystkie szczegóły osuszania podposadzkowego. Następne rozstawiamy sprzęt i pozwalamy mu działać.
Pomiary i korekty
Czuwamy nad całym procesem i na bieżąco korygujemy ustawienia i parametry pracy osuszaczy. Wszystko po to, aby zoptymalizować czas trwania całego procesu osuszania podposadzkowego.
Ile trwa osuszanie podposadzkowe?
Jak zawsze, to zależy! Przede wszystkim od ilości wody, która wdarła się pod posadzkę. Nasze urządzenia będą pracowały tak długo, aż uzyskamy parametry wilgotności we wnętrzach i w materiałach pozwalające na bezpieczne użytkowanie.
Bezgotówkowe rozliczenie
Jeśli jesteś posiadaczem polisy ubezpieczeniowej, to musisz wiedzieć, że cały proces osuszania możemy bezgotówkowo rozliczyć z Twoim ubezpieczycielem. Bierzemy na siebie całą papierologię, a Ty możesz odetchnąć z ulgą.
Zostaw opinię na temat naszej pracy!
Jeśli jesteś zadowolony z usługi, to będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się swoją opinią, wystawisz nam 5* opinię w Google i zostawisz kilka słów od siebie.

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

OBSZAR DZIAŁANIA

Osuszamy budynki i lokalizujemy wycieki we wszystkich miastach w województwie śląskim (Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Bytom, Chorzów, Rybnik) oraz w Katowicach.

SZYBKI KONTAKT

Śląsk | Katowice

Mateusz 795 214 569

MAGAZYNY OSUSZACZY

Po telefonicznym/mailowym potwierdzeniu dostępności!

Katowice
Ul. Na obrzeżu 3/8
40-179 Katowice

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Wiesiołkowa 30 61-680 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.