BEZGOTÓWKOWERozliczenie szkody z ubezpieczycielem

Jeśli masz aktywną polisę ubezpieczeniową nieruchomości, która chroni przed szkodami spowodowanymi np. przez zalanie, powódź, akcję gaśniczą..., to masz możliwość przywrócenia nieruchomości do stanu sprzed szkody, a koszty poniesie ubezpieczyciel. A my pomożemy Ci w trakcie całego procesu.
Zadzwoń do naszego specjalisty
Niezależnie od faktu czy zgłosiłeś już szkodę ubezpieczycielowi, czy dopiero poszukujesz firmy od osuszania, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista wykona BEZPŁATNĄ EKSPERTYZĘ w Twojej nieruchomości i doradzi w sprawie kolejnych kroków.
Dokumenty
Zostaw to nam. Wszystkie czynności z zakresu przygotowania dokumentacji i bezgotówkowego rozliczenia z towarzystwem ubezpieczeniowym zostają po naszej stronie.
Kompleksowo
Prowadzimy kompleksowe działania osuszające. To znaczy, że oprócz usługi osuszania nieruchomości, w ramach Twojego ubezpieczenia możemy zlokalizować wyciek lub źródło zalania, a także przeprowadzić działania dezynfekcyjne w tym ozonowanie i odgrzybianie.
Najlepsze urządzenia
W 99% przypadków, odpowiedzialność za rozliczenie finansowe z towarzystwem ubezpieczeniowym zostaje po naszej stronie.
Taka decyzja zapada indywidualnie po analizie polisy, Ogólnych Warunków Ubezpieczenia oraz przyczyny zalania i jest zawarta w formie umowy zawieranej z poszkodowanym.

Osuszanie bezgotówkowo

Oferujemy kompleksowe usługi osuszania pomieszczeń, które świadczymy w sposób bezgotówkowy, rozliczając się z ubezpieczycielami.

OBSŁUGUJEMY Szkody ze wszystkich towarzystw

Nasza firma aktywnie wspomaga proces odzyskiwania kosztów osuszania. Przedstawiamy listę ubezpieczycieli, z którymi współpracujemy w tzw. formie bezgotówkowej.
alianz
aviva
axa
benefia
compensa
concordia
ergo
europa
generali
inter
interrisk
link4
mtu
pko
pocztowe
pzu
tuw
uniqa
warta

Klienci o nas

Reakcja na informację o zalaniu mieszania była natychmiastowa. W tym samym dniu przyjechał Pan Przemek, zdiagnozowała problem i następnego dnia rozpoczął lokalizację wycieku oraz osuszanie mieszkania. Dodam mieszkanie od dewelopera prosto po wykończeniu. Jestem bardzo zadowolony z usług firmy: pełen profesjonalizm, wielka cierpliwość do klienta, szybkość działania i wielka pomoc.

Damian

Opinia Google

Świetny kontakt i podejście do klienta. Uczciwa ocena sytuacji i fachowa pomoc. Polecam z czystym sumieniem.

Simon

Opinia Google

Bardzo szybka reakcja od zgłoszenia. Panowie przyjechali, zlokalizowali wyciek pod płytkami w łazience i osuszyli mieszkanie. Nawet nie musiałem zapłacić bo firma rozliczyła się z ubezpieczycielem. Polecam w razie awarii!

Jacek

Opinia Google

Panowie w 100% fachowcy! Będę z czystym sumieniem polecała 🙂

Angelika

Opinia Google

Poznajmy się

biuro@osusz.pl
Oddział Kraków ul. Magazynowa 1B 30-858 Kraków
Oddział Częstochowa ul. Małopolska 71U 42-218 Częstochowa
Oddział Gdańsk ul. Narcyzowa 67 80-690 Gdańsk
Oddział Warszawa ul. Groteski 5 01-935 Warszawa
Oddział Wrocław ul. Legnicka 45 54-230 Wrocław
Oddział Kielce ul. 1 Maja 93 25-614 Kielce
Oddział Poznań ul. Gąsiorowskich 6 60-704 Poznań

© 2020 Osusz.pl - Osuszanie Kraków . All Rights Reserved.